[ ]
Сайт відділу освіти - Олімпіади, конкурси
Головна
Реєстрація
Вхід
Понеділок
09.12.2019
21:57
Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт відділу освіти Новороздільської міської ради

Меню сайту

Категорії розділу
Семінари [89]
Конкурси [67]
Цікаві заходи [676]
Екскурсії [51]
Відкриті уроки [78]

Хмарка тегів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Олімпіади, конкурси 

Вітаємо переможців ІІ етапу Всекраїнськи олімпіад з базових предметів:

з англійської мови

І місце

  • Лютому Святославу Андрійовичу, учневі 8 класу НВК ім.В.Труша (учитель Михалишин З.А.);
  • Кокотці Олександру Романовичу, учневі 9 класу СШ І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Гринишин Н.Б.);
  • Дедишин Олені Вікторівні, учениці 10 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 5 (учитель Калинець Н.Я.);
  • Рудці Аліні Орестівні, учениці 11 класу СШ І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Василевська О.В.).

ІІ місце

  • Гошовській Діані Олегівні, учениці 8 класу НВК ім.В.Труша (учитель Михалишин З.А.);
  • Дзьобі Олегу Вадимовичу, учневі 9 класу НВК ім.В.Труша (учитель Туз О.С.);
  • Петрівській Людмилі Вікторівні,  учениці 10 класу  НВК ім.В.Труша (учитель Михалишин З.А);
  • Івасечко Софії Андріївні, учениці 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Василевська О.В.).

ІІІ місце

  • Березовській Анні Романівні, учениці 8 класу ЗОШ № 5 (учитель Бурда М.П.);
  • Щепаняку Назару Романовичу, учневі 9 класу НВК ім.В.Труша (учитель Туз О.С.);
  • Стасів Соломії Миколаївні, учениці 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 (учитель Бальзан Л.Н.);
  • Корчинському Ярославу Романовичу, учневі 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учитель Бабічок Л.В.).

з францзької мови

І місце

  • Федорів Тетяні Миколаївні, учениці 8 класу НВК ім.В.Труша (учитель Прусік Л.І.);
  • Тустановській Вікторії Богданівні, учениці 9 класу НВК ім.В.Труша  (учитель Шиманська Е.Б.); 
  • Петрівській Людмилі Вікторівні, учениці 10 класу НВК ім.В.Труша (учитель Шиманська Е.Б.);
  • Сеньків Христині Тарасівні, учениці 11 класу НВК ім.В.Труша  (учитель Прусік Л.І.).

ІІ місце

  • Андрейків Андрію Володимировичу, учневі 8 класу НВК ім.В.Труша (учитель Шиманська Е.Б.);
  • Щепаняку Назару Романовичу, учневі 9 класу НВК ім.В.Труша (учитель Прусік Л.І.);
  • Гураль Юлії Петрівні, учениці 10 класу НВК ім.В.Труша (учитель Прусік Л.І.);
  • Рудці Аліні Орестівні, учениці 11 класу СШ І-Ш ступенів № 4 (учитель Ратич Т.Б.).

ІІІ місце

  • Нагірняку Богдану Святославовичу, учневі 8 класу НВК ім.В.Труша (учитель Шиманська Е.Б.);
  • Андрейків Софії Ігорівні, учениці 9 класу НВК ім.В.Труша (учитель Шиманська Е.Б.);
  • Берчак Валерії Віталіївні, учениці 10 класу СШ І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Бойко В.М.);
  • Івасечко Софії Андріїівні, учениці 11 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 ( учитель Ратич Т.Б.).

з польської мови 

І місце

  • Маляр Наталії Андріївні, учениці 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учитель Шишка О.П.) .

ІІ місце

  • Іванішину Ростиславу Володимировичу, учневі 9 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 5 (учитель Шишка О.П.).

ІІІ місце

  • Камінському Василю Володимировичу, учневі 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 (учитель Шишка О.П.).

з німецької мови

І місце

  • Савці Вікторії Василівні, учениці 8 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Стоян І.С.);
  • Шайгец Соломії Володимирівні, учениці 9 класу СШ І-Ш ступенів № 4 (учитель Лібрук Н.С.);
  • Крижанівській Вікторії Романівні, учениці 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Стоян І.С.);
  • Павлишин Діані Юріївні, учениці 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 (учитель Москалюк У.І.).

ІІ місце

  • Сохан Анастасії Володимирівні, учениці 8 класу СШ І-Ш ступенів № 4 (учитель Стоян І.С.);
  • Кокотці Олександру Івановичу, учневі 9 класу СШ І-Ш ступенів № 4 (учитель Лібрук Н.С.);
  • Пундор Олені-Амалії Ігорівні, учениці 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Лібрук Н.С.);
  • Баглай Вікторії Олегівні, учениці 11 класу ЗОШ №2 (учитель Москалюк У.І.).

ІІІ місце

  • Дерешу Богдану Івановичу, учневі 8 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Стоян І.С.);
  • Виноградовій Лілії Юріївні, учениці 9 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Лібрук Н.С.) ;
  • Ладанівському Михайлу Олеговичу, учневі 10 класу СШ І-ІІІ ступенів №4 (учитель Стоян І.С.)

з біології

Перше місце:

1.Алфелді Олександр Михайлович   6 клас         ЗОШ І-ІІІ ст. №2      Гіщак Т.І.

2. Терещак Анастасія Андріївна        7(2) клас    НВК ім В.Труша      Горін І А.                                          

3.Хабак Станіслав Андрійович          8 клас         ЗШ І-ІІІ ст. №3         Баскаков І.В.                                                  

4.Жигалко Наталія Олегівна              5 ( 9) клас   НВК ім В.Труша      Проць Г.В.                                               

5.Ухов Остап Андрійович                  10 клас       ЗОШ І-ІІІ ст. №5       Ярема Г.О.

6.Луковська Діана Андріївна             7(11)клас    НВК ім В.Труша       Федів Н.М.

 

                                                                   Друге місце:

1.Танчак Анастасія Мар’янівна         2(6) клас     НВК ім В.Труша      Федів Н.М.

2.Салун Владислав Вікторович          7клас          ЗШ І-ІІІ ст. №3         Баглай З.В.                                                                       

3. Пшеничка Іван Васильович            8 клас         ЗОШ І-ІІІ ст. №2       Головчак М.Р                                                

4. Тустановська Вікторія Богданівна  5 (9) клас  НВК ім В.Труша       Проць Г.В.                                             

5.Ониськів Софія Василівна               10 клас       ЗШ І-ІІІ ст. №3          Марунчак О.В.

6.Мохналь Анастасія Іванівна             7(11)клас   НВК ім В.Труша      Федів Н.М.                

                                                                 

                                                                  Третє місце

1. Гладчук Надія Олегівна                   6 клас        НВК ім В.Труша      Горін І А.

2. Шоробура Назар Володимирович   7клас        ЗОШ І-ІІІ ст. №5       Кальмук Г.Б.

3.Гошовська Діана Олегівна                4( 8) клас  НВК ім В.Труша      Проць Г.В.                                                         

4.Фартушок Максим Олегович            9 клас       СШ І-ІІІ ст. №4        Шух Г.П.

5.Ладанівський Михайло Олегович   10 клас       СШ І-ІІІ ст. №4        Романів Л.Я.

6.Царьов Антоній Анатолійович         7(11)клас    НВК ім В.Труша     Федів Н.М.                           

з математики

І місце

Хабак Станіслав, учень8 класу  ЗОШ I-III ступенів N– 3( учитель Домбровська Г.А.);

Тустановська Вікторія, учениця 9  класу НВК ім. В.Труша (учитель Верес Г.М.);

Бурмич Олександр, учень10 класу ЗОШI-III ступенівN-5 (учитель Сковроньська І.М.);

Туряб Володимир, учень 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 4 (учитель Олещук В.Б.)

ІІ місце

Синюк Артур,учень 8 класу НВК ім. В.Труша (учитель Ощипок М.В.);

Петришин Павло, учень 9 класу НВК ім В.Труша  (учитель Верес Г.М.);

Лапчук Марта, учениця 10  класу ЗОШ I-III ступенів N-2  (учитель Цибульська Н.М.);

Будзан Роман, учень 11 класу НВК ім В.Труша (учитель Ощипок М.В.)

ІІІ місце

Ковальчук Анастасія, учениця 8  класу НВК ім.В.Труша  (учитель Ощипок М.В.);

Ярема Софія, учениця  9  класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Бацик В. Б.);

Петрівська Людмила, учениця10 класу НВК ім. В.Труша (учитель Ощипок М.В.);

Горлецька Соломія, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5(учитель Олійник Р.Я.):

з інформатики

І місце

  • Заяць Галині Андріївні, учениці 8 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 5 (учитель Зейналова О.С.);
  • Ілечку Ігорю Володимировичу, учневі 9 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Денис В.Й.);
  • Ухову Остапу Андрійовичу, учневі 10 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 5 (учитель Зінченко М.І.);
  • Фуртаку Тарасу Анрійовичу, учневі 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Баскаков І.В.).

 

ІІ місце

  • Мандзюку Максиму Васильовичу, учневі 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Денис В.Й.);
  • Жуку Данилу Мар’яновичу, учневі 9 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Денис В.Й.);
  • Туліці Ростислав Ігоровичуу, учневі 8 класу ЗОШ І-Ш ступенів № 5 (учитель Зінченко М.І.);
  • Бацалі Тетяні Петрівні, учениці 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Баскаков І.В.).

 

ІІІ місце

  • Козаку Назару Степановичу, учневі 8 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Денис В.Й.);
  • Камінському Василю Володимировичу, учневі 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 (учитель Харів О.П.);
  • Надорожному Остапу Івановичу, учневі 8 класу Новороздільського НВК ім. В. Труша (учитель Гаврилюк І.П.);
  • Осечко Богдану Ігоровичу, учневі 11 класу ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (учитель Баскаков І.В.).

 

з історії

Перше місце:

Кузишин Марія Романівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5 (Чапляк Т.Я.);

Кізимишин Марія Василівна, учениця 9 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3  (Павлів В.І.);

Петрівська Людмила Вікторівна, учениця 10 класу  НВК ім. В. Труша (Кушніревич О.В.); 

Щіпна Христина Богданівна, учениця 11 класу НВК ім. В. Труша (Кушніревич О.В.).

 

Друге місце:

Шеремета Віктор  Андрійович, учень 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5 (Чапляк Т.Я.);

Якімчук Юліанна Юріївна, учениця 9 класу  НВК ім. В. Труша (Кушніревич О.В.);

Ониськів Софія Василівна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 (Тузик Л.С.);

Марко Богдан Володимирович, учень 11 класу  СШ І-ІІІ ступенів №4 (Ошуст Г.О.).

 

Третє місце:

Швед Софія Богданівна, учениця 8 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  №3 (Боклаганич О.В.);

Осовський Орест Михайлович,  учень 11 класу НВК ім. В. Труша (Токар Б.І.;)

Пундор Олена-Амалія Ігорівна, учениця 10 класу СШ І-ІІІ ст. №4 (Ошуст Г.О.);

Нестеренко Єлизавета Сергіївна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів  №5 (Шишка Л..Г.).

Вітаємо переможців ІІІ етапу олімпіад з базових предметів

1

Петрівська Людмила 

9

НВК ім. В. Труша

Французька мова

ІІ

2

Сліпачик Андріана

10

НВК ім. В. Труша

Правознавство

ІІІ

3

Шерстяк Вадим

11

НВК ім. В. Труша

Інформаційні технології

ІІІ

4

Кізимишин Марія

8

ЗШ  І-ІІІ ст. №3

Християнська етика

І

5

Минда Софія

11

ЗШ І-ІІІ ст.№3

Трудове навчання

ІІ

6

Юхно Олександр

8

ЗОШ І-ІІІ ст. №5

Географія

ІІІ

7

Нестеренко Андріана

9

ЗОШ  І-ІІІ ст. №5

Географія

ІІІ

8

Біляк Юлія

9

ЗОШ  І-ІІІ ст. №5

Польська мова

ІІ

9

Дедишин Олена

9

ЗОШ  І-ІІІ ст. №5

Англійська мова

ІІІ

10

Нестеренко Андріана

9

ЗОШ І-ІІІ ст.  №5

Християнська етика

ІІІ

11

Шимків Олеся

10

ЗОШ  І-ІІІ ст. №5

Християнська етика

ІІІ

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіад з базових предметів

Аналітична довідка за 2018 -2019 н.р.(результати олімпіад)

 

Звіт конкурс ім. П.Яцика                                                        

Аналітична довідка за 2016 -2017 н.р.(результати олімпіад)

 

 


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Годинник

Архів записів

Друзі сайту
  • Сайт МОН України
  • Освітній портал Львівщини
  • Український центр оцінювання якості знань
  • Львівська обласна державна адміністрація
  • Сайт Новороздільської міської ради

  • ...

    Copyright MyCorp © 2019