Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
26.09.2023
03:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт відділу освіти Новороздільської міської ради

Меню сайту

Категорії розділу
Семінари [90]
Конкурси [70]
Цікаві заходи [723]
Екскурсії [52]
Відкриті уроки [81]

Хмарка тегів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  
Головна » 2015 » Грудень » 12

Ще декілька місяців тому, слово «війна» було для нас чимось далеким і незрозумілим, почутим зі сповідей наших дідів та прадідів, та в наше мирне і розмірене життя увірвалась війна на Сході нашої країни.

  З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни в Новороздільському НВК «Лідер» у приміщенні музею «Відродження»  відбулася зустріч учнів  гімназії  з учасником бойових дій Корецьким Романом та  капеланом о.Височаном, котру організувала  Сеньків Любов Володимирівна.

І педагоги, і учні зі сльозами на очах зустріли своїх  героїв.  Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
Під час зустрічі   бійці поділилися своїми думками, досвідом, почуттями.  В їх очах можна було прочитати біль з ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 370 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Розпочала семінар методист ММК Гаврилюк І.П., яка ознайомила присутніх з планом семінару та презентувала тему з використанням хмарних сервісів.

Наступним етапом семінару був відкритий урок «Операції над об’єктами файлової системи», який провела учитель інформатики Чопак Л.М. На уроці було представлено різноманітні форми роботи з учнями 6 класу. Урок був оцінений на високому методичному рівні, який був підготовлений з любов’ю до дітей. Крім уроку учителем був проведений тренінг для учителів інформатики.  Цікавим було застосування інтерактивних програм, які були систематизовані на блозі учителя інформатики Чопак Л.М.

Презентувала  онлайн підручник  «Інформатика 7 клас»,  Проць Г.В., учитель НВК  «Лідер».

Цікавою була екскурсія до музею "Відродження", яку провела педагог-організатор Ритаров ... Читати далі »

Категорія: Семінари | Переглядів: 341 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

02 грудня учні 9-Б класу Новороздільської ЗШ І-ІІІ ст.№5 завітали до нового приміщення міського центру занятості. Ладанівська Оксана Михайлівна –  заступник директора детально ознайомила учнів із приміщенням та роботою центру. Старшокласникам сподобалися привітність та доброзичливість працівників, естетичний вигляд приміщення, інформаційне наповнення тематичних секторів, широкий асортимент профорієнтаційної інформації, яка є актуальною для учнів випускних класів. Приємно, що особлива увага приділяється людям з особливими потребами та учасникам АТО, для них створені спеціальні кутки. А також є дитячий куточок для комфортного перебування батьків з малятами.

Несподіванкою для нас та учнів була зустріч із випускником нашої школи (1991 року випуску) Бідником Олегом Євгеновичем, учасником АТО, яку нам організувала Гулій Наталія Богданівна - начальник відділу активної підтримки. Н ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 366 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Таку тему обрали учителі школи Качала М.Б. і Манько Г.І.

Гості відвідали уроки :  у  6-А класі «Чарлз Дікенс, «Різдвяна пісня у прозі». Гуманістичний зміст і висока людяність твору. Композиція повісті»;  у 7-А класі - «Дж  Олдрідж , «Останній дюйм». Символічність назви оповідання. Утвердження сімейних цінностей» та  усний журнал «Львів – місто літератури».

Учителі зарубіжної літератури шкіл міста схвально відгукнулися про уроки та позакласний захід.

Категорія: Семінари | Переглядів: 322 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки, коли проливали кров патріоти. Адже хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

      Україна не раз піднімалася з колін. Побита і ціла в ранах, та нездоланна для ворогів своїх, вона йшла ворогу під кулі, щоб захистити всіх своїх дітей. Терновим шляхом дійшла Україна до сьогоднішніх днів.

      Здавалось усе скінчилося, давно минуло і більш ніхто не пройде шляхом тих кривавих дій. Та не так сталося, як  здавалося. Що робиться з тобою, чому ти плачеш,  Україно?

    У  вогні та диму страждають твої міста і села. Тебе понищено, спалено. А найбільше серце обливається кров’ю за сотні твоїх дочок і синів, які гинуть від куль окупанті ... Читати далі »

Переглядів: 333 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Кожна нація, кожен народ має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками. У народі існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. І тільки вивчаючи і знаючи ці традиції, ми зможемо передавати культурну спадщину свого народу, набуту віками, нащадкам. І таким чином підтримувати козацький рід, якому, як відомо, «немає переводу».

    Український народ має безліч прекрасних і цікавих традицій та звичаїв, з якими постійно знайомлять учнів   у Новороздільській ЗШ І-ІІІ ступенів №3. 3 грудня 2015 року у шкільному музеї «Світлиця пам’яті»  було проведено свято «Скарби з бабусиної скрині» під керівництвом бібліотекаря Гранковської Ольги Володимирівни.

      Те, що ще століття тому кожна українська сільська дівчина замість суч ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 429 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

На виконання річних завдань  ДНЗ «Берізка» 1 грудня 2015 року відбувся конкурс дитячих малюнків та побажань воїнам, учасникам бойових дій на сході. За умовами конкурсу малюнки повинні бути на національну-патріотичну тематику. Участь у ньому взяли вихованці всіх вікових груп, вихователі та батьки.

Критеріями оцінювання були:

- зміст листівки та побажання;

- естетичне оформлення;

- участь дітей;

- творчість педпрацівників;

- залучення батьків.

Кожна вікова група оформила стенд з своїми роботами.

Особливої уваги заслуговують роботи колективу групи першої молодшої групи «Ладусі». Серед них: колективна робота «Нехай буде мир в Україні», дитяча робота «Повертайтеся живими», зворушливі віршовані побажання.

У молодшій групі «Бджілки» відзначено  дитячу роботу & ... Читати далі »

Категорія: Конкурси | Переглядів: 430 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Упродовж двох тижнів, з 18 по 27 листопада 2015 року, у Новороздільській ЗШ №3 проходили внутрішньо шкільні змагання з футболу серед учнів 5 - 7-их класів, які організували учителі фізкультури Роман В. Р. та Сомик О. З. Всі матчі проходили у напруженій, безкомпромісній боротьбі, учні 5 – 6 класів склали велику конкуренцію учням 7-их класів, зуміли нав’язати вперту боротьбу у кожному матчі, про що свідчить перше місце 6-А класу, третє місце 6-Б класу, четверте місце 5-А класу, які всього на одне очко відстали від третього місця. Тож за підсумком змагань команди посіли такі місця:

І місце – 6-А клас

ІІ місце – 7-А клас

ІІІ місце – 6-Б клас

IVмісце – 5-А клас

V місце – 7-Б клас

VI місце – 5-Б клас

Команди, які зайняли призові місця, були нагороджені грамотами, команда-переможець – перехі ... Читати далі »

Категорія: Конкурси | Переглядів: 348 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок у нашу історію вписано кривавим і чорним. Та особливо вражаючі сторінки, де смертельним шрифтом вкарбовано слова: голод, голодомор. Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу у 32-33 роках ХХ століття. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив земне життя у пекельних муках.
      1933 рік. Найчорніший час в історії України. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю. Ніде в світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Навесні 33-го в Україні помирало 25 тисяч людей щодня, 1000 -  щог ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 454 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Багато десятиліть минуло з того часу, коли радянська влада знищувала український народ: одних – голодом, інших – репресіями, ще інших – розстрілом – вища міра покарання. Усі ці злочини носили гриф «сувора секретність». І лише сьогодні ми розкриваємо криваві сторінки історії нашої багатостраждальної України.

Упродовж тижня в Новороздільській ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 проходили виховні справи: уроки пам’яті, учнівські конференції, тематичні лінійки, перегляд документальних фільмів на тему «Геноцид проти українського народу – незгасиме полум’я пам’яті». Під час зустрічей учні піднімали питання жорстокого поводження з людьми, приниження їхньої гідності, замах на вбивство. Спільно з духовним наставником о. Штігером Романом усі помолилися за убієнних голодом, знищених репресіями, вбитих війнами та терактами.

Наш обо ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 327 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Толерантність – єдине незабруднене джерело планети, з якого люди вгамовують спрагу толерантних стосунків.

Люди за своєю природою різняться зовнішнім виглядом, становищем, мовою, поводженням, цінностями, тож мають право жити в мирі й зберігати свою індивідуальність.

Нам бракує толерантності. Але що ж це таке – толерантність? Як ми розуміємо це слово і яку людину можна вважати толерантною? Поділитись знаннями, міркуваннями та відповісти на це запитання 16 листопада у шкільній бібліотеці Новороздільської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 зібрались вчителі та учні 7-8 класів.

Діти читали вірші, розповідали притчі, переглянули фільм.

Завдяки Сабадашці Наталії Дмитрівні, учителю англійської мови, яка організувала дану зустріч, учні зуміли розгледіти сутність «толерантності», її багатий лик, зітканий з ЛЮБОВІ, ВІРИ та НАДІЇ. А ще в гостях була присутня Прир ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 352 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Краса і море доброти

                            оточує нас всіх,

                                               подібним будь до сонця ти,

                                          щоб зазвучав твій сміх.

Під таким гаслом 19.11.2015 року у ДНЗ &l ... Читати далі »

Категорія: Семінари | Переглядів: 335 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)

Осінь, осінь… Ти стукаєш у вікно шоколадним каштаном і жовтим листочком, лоскочеш по обличчю тоненькою павутинкою «бабиного літа», і, навіть, знімаєш капелюхи у перехожих сильним подихом вітру. У сонячну днину ти – весела і барвиста, а в похмурий день – сумна й плаксива. Ти – така різна! Ти така, як малюки у дитячому садку!

У період 16.10.2015р. – 12.11.2015р. у ДНЗ «Малятко» відбулися каскад осінніх розваг і св ... Читати далі »

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 440 | Додав: admin | Дата: 12.12.2015 | Коментарі (0)


Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Грудень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Годинник

Архів записів

Друзі сайту
  • Сайт МОН України
  • Освітній портал Львівщини
  • Український центр оцінювання якості знань
  • Львівська обласна державна адміністрація
  • Сайт Новороздільської міської ради

  • ...

    Copyright MyCorp © 2023