Яке організували: класний керівник- Сташко Марія Ярославівна та вчитель музичного мистецтва Верес Людмила Петрівна.
На початку свята учениця Кобільник Діана вийшла із короваєм до батьків, прозвучали пісні «Родина, родина» та «Зеленеє жито». Згодом батьки, учні, гості свята переглянули відеоролик «Щасливе дитинство».
Школярі 4-Б класу показали свої таланти: розказували вірші, танцювали, співали, грали на музичних інструментах.
Під час свята виступали не тільки учні, але й їхні батьки: грали на бандурі, фортепіано, танцювали танець «Рушничок», брали участь у конкурсі «Мама все знає», співали пісні.
Час промайнув швидко та непомітно, а незабутні враження про свято родини залишаться надовго.
М. Я. Сташко
Класний керівник 4-Б класу<
...
Читати далі »
|
23 листопада 2016 року в 4-А класі Новороздільської ЗОШ I-III ст.№5 відбулося свято, приурочене Дню української писемності та мови.
«Розвивайся, звеселяйся, моя рідна мово,» - декламували школярі.
Щирими оплесками супроводжували глядачі виступи дітей.
Особливе захоплення у присутніх викликало виконання учнями таночків «Рушничок», «На нашій Україні».
Звучало слово, лилася пісня з уст школярів та їхніх батьків.
Марія Іванівна Ониськів
Класний керівник 4-А класу
|
З нагоди 160-ї річниці від дня народження І.Я.Франка у Новороздільській ЗШ I-III ст. №5 упродовж року відбулися різноманітні заходи:
- диктант (5-11 класи);
- виставка малюнків;
- виставка стінгазет;
- урочиста лінійка;
- перегляд кінофільму «Захар Беркут»;
- семінар учителів-словесників із відвіданням музею І.Я.Франка та могили на Личаківському цвинтарі у Львові;
- екскурсії «Стежками Франка»;
- літературно-музична композиція «Великий лірик і вічний революціонер».
Живи, Іване, сину Якова,
Хрещений потом і слізьми,
Твори! Тебе народ читатиме
...
Читати далі »
|
Рідний край, Батьківщина – слова, якими ми називаємо місце свого народження, клаптик планети Земля, де ми живемо. Це наймиліше, найцінніше, що є в кожної людини. Шлях у далекі краї завжди починається від отчого порогу, від нашої маленької Батьківщини – рідного краю. І тільки та людина заслуговує на повагу, котра любить землю своїх батьків. Полюбити ж можна лише тоді, коли добре пізнаєш її. Знання про свій рідний край учні Новороздільської ЗОШ I-III ст. №5 здобувають, відвідуючи природничо – краєзнавчий гурток, який веде вчитель географії Е.М.Костишин. Завдання гуртка полягає в тому, щоб сформувати в учнів національну свідомість, любов до рідної землі. На одному із занять було вирішено створити інформаційно – дослідницький проект «Природа рідного краю»
Презентацію проекту розпочали інформацією про географічне поло
...
Читати далі »
|
Двадцять перше століття дає виклик усьому, що нас оточує. Навчання стає категорією, яка супроводжує людину впродовж усього її життя. Разом з перспективами вільного розвитку української державності відкрилися широкі можливості для розвитку освіти.
Розбудова української національної школи вимагає постійної роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, забезпечення високого рівня науково-методичної діяльності. Підвищення кваліфікації учителів реалізується різними шляхами, і одним з них є обмін досвідом.
Саме з такою метою у Новороздільській ЗШ №3 було організовано педагогічні гостини, в яких взяла участь учитель з Луганської області І. В. Чумак-Луганська. Ірина Віталіївна перебувала у нашому місті як учасниця Всеукраїнського проекту «Змінимо країну разом». До речі, з відповідною місією у Луганськ
...
Читати далі »
|
11 листопада 2016 року в 1-А класі Новороздільської ЗОШ I-III ст. №5
відбулися гарбузові посиденьки «І корисно, і смачненько»
Стелить клен під ноги
Нам листочки зорі.
Вишиває осінь
Фарбами узори…
Цьогорічна осінь особлива для наших дітей, адже вони стали першокласниками. Щоб їм було цікаво і легко вчитися потрібні позитивні емоції, хороший настрій і повноцінне вітамінне харчування.
А скільки вітамінів у жовтобокому рум’янощокому гарбузі!
&nb
...
Читати далі »
|
Природа залишає свій слід в душі дитини, тому що вона всебічно впливає на її почуття. Радість викликає і яскраве сонце, і зелений листочок, і маленька комаха, і велика тварина.
Здійснюючи пошукову – дослідницьку діяльність дітей по ознайомленню дітей з властивостями води 23.11.2016р. у Новороздільському ДНЗ «Голубок» було проведено інтегроване заняття у старшій логопедичній групі компенсуючого типу №2 «Дзвіночок» на тему: «Де живуть краплинки?» вихователем Безручкою Н.І.
Діти, за допомогою дослідів, дізнавалися про те, що вода капає, ллється, набирає різної форми, вона чиста, прозора, що пара і лід - це також вода. Діти з задоволенням шукали у групі місце де проживає водичка погравши гру «Де живе краплинка?». Цікавими були фізкультхвилинка та гра з музичним супроводом «Дощик». Пошуково – дос
...
Читати далі »
|
Педагоги ДНЗ «Голубок» на колективному перегляді 11.11.2016р. спостерігали заняття у старшій групі компенсуючого типу №8 «Незабудка» на тему: «Люби свою родину – вона в тебе єдина», яке провела вихователь Ілляшенко Н.І. Заняття було своєрідним відродженням традицій родинної педагогіки.
В Україні батьківська, родинна педагогіка є серцевиною народної виховної практики. Це перевірений часом досвід національного виховання дітей у колі найближчих по крові та духу людей.
Родина – природний осередок найглибших людських почуттів, тут народжуються і поглиблюються любов до матері і батька, бабусі і дідуся, роду і народу, пошана до рідної мови, історії, культури. Про все це – педагог розповіла дітям на занятті. Вихованці приймали активну участь, розповідали про своїх рідних, показували світлини, принесені з дому,
...
Читати далі »
|
10 листопада 2016 року у Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся міський семінар-практикум учителів предмету «Захист Вітчизни» міста Нового Роздолу на тему: «Військово-патріотичне виховання школярів як засіб формування національно-патріотичного духу в молодого покоління».
Учасники семінару відвідали патріотичний захід під назвою «Батьківщині будь вірним до загину, нам Україна вища понад усе!», підготований старшокласниками, заступником директора школи з навчально-виховної роботи Л.М.Тимчишин та вчителем музики Л.С.Процаком. У ході заходу були згадані героїчні сторінки історії нашої Батьківщини, прозвучали вірші про захисників України, слова вдячності батькам та братам, які сьогодні захищають східні кордони нашої держави, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у зоні АТО, а ще учні висловили впевненість у тому, що н
...
Читати далі »
Категорія: Семінари |
Переглядів: 356 |
Додав: admin |
Дата: 17.12.2016
|
|
У Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулись заходи на вшанування пам’яті жертв Голодомору. 25 листопада 2016року школярі взяли участь у Всеукраїнській акції «Незабудки пам’яті»: виготовили з паперу квіти-незабудки і наклеїли їх на символічну карту України, щоб показати, що ця трагічна сторінка в житті українського народу залишиться назавжди в пам’яті нащадків.
Учні 8 класу та класний керівник Федишин Марія Теодорівна підготували тематичну лінійку-реквієм «Україна пам’ятає» , у ході якої нагадали школярам про жорстокий геноцид нашого народу, страшні цифри чорної статистики, жахливі спогади людей, що досі тривожать і лякають. Нехай свічки пам’яті палають по всій Україні! Пам’ятаймо мільйони невинних жертв комуністичного терору…
|
Шкільний бібліотекар Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Сабадашка Наталія Дмитрівна підготувала виставку дитячих малюнків та аплікацій під назвою «Спинилась Осінь на порозі…» Роботи учнів початкових класів відтворюють неповторну красу природи в осінню пору. Усі, хто заходив до шкільного вестибюлю, відчували радість і захоплення від щирої і безпосередньої дитячої творчості.
|
Учні Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 підтримали Всеукраїнську екологічну акцію «Посади дерево Миру», зініційовану бюро з питань екології Української Греко-Католицької Церкви. Члени шкільного учнівського парламенту разом зі своїм духівником отцем Романом (Штігером) та директором школи Р.М.Петриком посадили на подвір’ї школи молоде деревце як символ миру.
Війна на сході України продовжує забирати життя вірних синів Батьківщини, руйнує міста і села, а відтак завдає і непоправної шкоди природі. Страждає український народ, зазнає болю українська земля. Тож нехай це молоде деревце і дитячі молитви допоможуть віднайти мир у людських душах, встановити мир в Україні. Маємо в Бога надію, що наше Дерево Миру буде рости і розвиватися, а наша Україна розквітатиме.
|
У Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 в рамках відзначення року Івана Франка було проведено свято «У світі Франкових казок», яке підготували спільними зусиллями учні 5-6 класів та вчителі української мови та літератури Іськів Тетяна Михайлівна та Горбачевська Уляна Антонівна.
Спогади про поетове дитинство, неперевершена поезія великого Каменяра, пісні на його слова, калейдоскоп інсценівок за казками зі збірки «Коли ще звірі говорили» – свято минуло на одному диханні, а Франкове слово стало зрозумілим і цікавим, прекрасним і близьким для дитячих душ. Оформлення сцени, яскраві костюми казкових героїв, музичний супровід, мультимедійна презентація, книжкова виставка, портрет видатного поета-земляка довершили творчу атмосферу, створили мистецьку ауру.
На закінчення як заклик до маленьких патріотів від велета українського духу пр
...
Читати далі »
|
Учні 1-Б класу Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та їхня учителька Медвідь Жанна Йосипівна запросили молодших школярів та своїх батьків на осіннє свято. Сама чарівниця Осінь завітала в гості до першачків, а разом з нею – листочки, грибочки і вся гарбузова родина. Діти підготували тематичні вірші, пісні, інсценізацію народної пісні «Ходить гарбуз по городу», а ще цікаву виставку-композицію «Дари осені», центром якої став величезний гарбуз.
|
Учитель початкових класів Новороздільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Дзондза Оксана Степанівна разом зі своїми вихованцями підготували свято «Мова наша калинова» з нагоди Дня української писемності та мови. Школярі розповіли гостям свята про красу рідного слова, свою любов до материнської мови, закликали однолітків «захищати своїми долоньками крихітну свічечку букви «ї», а також, витягнувшись на пальчиках, оберігати місячний серпик букви «є».
Ми повинні берегти і плекати свою рідну українську мову, бо, як вчить народна мудрість, «Мова – це душа народу».
|
|