В Україні розроблена Концепція національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. З метою виховання патріотизму як базової якості особистості, формування у молодого покоління почуття вірності, любові до Батьківщини Новороздільська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 проводить різноманітні заходи. Неабияке місце в цьому процесі належить вивченню історії нашої держави.
Коли в душі моїй тривога,
Коли в душі пекельний щем,
Іду до нього, до живого,
У всесвіт віршів і поем
І в дощ , і в сніг карбую кроки,
І чую, дивлячись в блакить:
Реве та стогне Дніпр широкий,
Щоб розбудить всіх тих, хто спить.
Ім’я великого Кобзаря ми часто згадуємо і будемо згадувати, бо він подарував нам безцінний скарб. Цей скарб – його чудові твори, в яких струменить любов до Батьківщини та турбота про її майбутнє.
На у
... Читати далі »
1 березня – Всесвітній день боротьби з наркоманією.
Одинадцятикласники Новороздільської ЗОШ І-ІІІст. №2 разом з класним керівником, учителькою біології Н.М.Цибульською провели просвітницьку тематичну лінійку «Наркотики: подорож без повернення» для учнів 5-11 класів.
За даними ООН, у світі кількість людей із залежністю становить понад 200 млн. осіб. Проблема наркоманії вразила всі країни без винятку. В Україні нарко
... Читати далі »
Учні Новороздільської ЗОШ І-ІІІст. №2 завжди раді гостям, а сьогодні в нас гість незвичайний, цікавий і дуже поважний.
На зустріч зі школярами завітав письменник з Херсонщини Віктор Михайлов (творчий псевдонім Віктор Вальд). Віктор Михайлов – автор відомих історичних романів «Спарта», «Кат». 2017 року він став лауреатом І премії літературного конкурсу «Коронація слова» за роман «Останній бій Урус-шайтана». Письменник розповів про свою творчість, поділився спогадами про конкурс «Коронація слова», де він от
... Читати далі »
Пізнавально-розважальну програму «Чарівний світ української мови» до Міжнародного дня рідної мови учням 2-3 класів Новороздільської ЗОШ І-ІІІст. №2 запропонувала Алла Андріївна Серафин. Учні 2-Б класу підготували багато віршів про рідну мову і залюбки заспівали пісню «Гей, хто любить наш козацький край». Потім команди 2-Б і 2-А класів помірялись знаннями прислів’їв і приказок, синонімів і антонімів, загадок і скоромовок.
Тематичну лінійку «Пречудесно, пречудово розцвітай же, рідне слово!» до Міжнародного дня рідної мови підготували учні 4-Б класу разом з учителькою Любов’ю Василівною Бліхарською. Після пояснення вчительки про виникнення і значення свята четвертокласники прочитали вірші про красу української мови і закликали дбати про її чистоту і багатство, а потім наввипередки відповідали на запитання вікторини.
Свято «Мово рідна, світи в нашім домі!» до Міжнародного дня рідної мови підготували учні 5-их класів Новороздільської ЗОШ І-ІІІст. №2 разом з учителькою української мови Уляною Антонівною Горбачевською. Ведучими свята були Віктор Кусьнеж та Вікторія Деркач. Зі сцени звучали вірші і пісні про рідну мову. Павлик Кушпір і Ліля Ляльковська розвеселили глядачів гуморесками, а Софійка Сенів і Максим Чапурін розіграли смішну сценку. Діти заздалегідь записали на кленових листочках прислів’я про слово та культуру мовлення і оформили чарівне деревце. Була і конкурсна програма: учні 5-А і 5-Б змагались, хто краще вміє добирати синоніми, антоніми, швидше згадає кінцівку прислів&
... Читати далі »
З нагоди Міжнародного дня рідної мови учні 7-А і 8-А класів разом з учителькою української мови Тетяною Михайлівною Іськів підготували радіопередачу шкільного радіо «Рідна мова калинова», у якій розповідалося про історію свята, красу української мови, звучали поради щодо чистоти мовлення.