Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
22.10.2019
01:28
Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт відділу освіти Новороздільської міської ради

Меню сайту

Категорії розділу
Семінари [86]
Конкурси [67]
Цікаві заходи [649]
Екскурсії [45]
Відкриті уроки [74]

Хмарка тегів

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  
Головна » 2015 » Лютий » 16 » Новороздільський НВК «ЛІДЕР» - приклад успішного залучення інвестицій для оновлення матеріально-технічної бази в Новому Роздолі
22:36
Новороздільський НВК «ЛІДЕР» - приклад успішного залучення інвестицій для оновлення матеріально-технічної бази в Новому Роздолі

Останнім часом для таких ма­лих депресивних міст України, як Новий Розділ, залучення інвести­цій для пожвавлення його соціа­льного та економічного життя стало пріоритетом для органів місцевого самоврядування усіх рівнів.

В цьому напрямку уже впро­довж кількох років поспіль Львівською обласною радою послідо­вно впроваджується одна із форм такого інвестиційного процесу, а саме реалізація «Програми про­ведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2012 - 2015 роки». Суть цієї програми поля­гає у активізації громад у пошу­ку та вирішенні актуальних проблемних пи­тань для розви­тку містечок за рахунок суб­венції (допомо­га вищого за рі­внем бюджету нижчим за рів­нем, передба­чена на конк­ретні цілі) обла­сного бюджету місцевим бюджетам. Принцип дії Програми полягає в тому, щоб за­лучити до співпраці органи місце­вої влади, громадські організації, ініціативні групи мешканців, інших видів громадських формувань до спільного вирішення актуальних питань функціонування соціаль­ної інфраструктури населених пунктів через написання в рам­ках цієї Програми власних мікропроектів на фінансування онов­лення матеріальної бази соціа­льних інститутів, об'єктів власності громад тощо, які подекуди пере­бувають в катастрофічному стані, а то й взагалі відсутні. Така співпраця місцевих громад з обласною владою є однією із альтернативних форм залучення інвестицій в наше місто. Відтак, в рамках цієї Програми плідною була робота Громадсь­кої Організації «Союзу Українок Нового Роздолу» (ГО «СУНР») у 2014 році.

Членкині створили проект «Від­криття двох додаткових груп коро­ткотривалого перебування для дітей дошкільного віку при Новороздільському навчально-вихов­ному комплексі «Лідер», який став переможцем обласного кон­курсу мікропроектів.

Відповідно до запланованих заходів було залучено 4 тис. три. власних коштів ГО «СУНР», 10 тис. грн. спонсорської допомоги, ЗО тис. грн. коштів, виділених Новороздільською міською радою, 40 тис. грн. з обласного бюджету (ко­шти ще не надійшли).

За період від травня 2014 до січня 2015 року проведено пре­зентацію груп короткотривалого перебування та «Baby school», у якій волонтери НГО «СУНР» на­вчають дошкільнят англійської мови, використовуючи ігрові тех­нології та кращий досвід світових педагогів. Протягом тижня початкову школу підключать до мережі Інтернет. Це, до речі, був єдиний на­вчальний заклад поза мережею.

Учителі початко­вої школи та вихова­телі груп п'ятиліток завдяки проекту ма­тимуть змогу використовувати ІКТ на заняттях.

Укладено угоди з підприємцями про придбання методи­чних посібників, засобів навчан­ня, спортивного інвентаря та орг­техніки, меблів до класів», де за­ймаються діти.

У класах силами навчального закладу зроблено ремонт.  Найбі­льше роботи ще належить вико­нати у спортзалі. Завдяки проекту, у спортзалі замінено підлогу, оббито гіпсокартоном стіни та стелю. Зали­шилось засклити вікна та прове­сти підготовку до побілки.

Адміністрація НВК «Лідер» ви­словлює подяку всім, хто долучи­вся до підготовки та реалізації проекту, зокрема, підприємцям М. Гуняку, А. Смеречинському, М. Сохану. Велику підтримку свого часу одержали від екс-народного депутата Л. Котеляк.

Тему досліджував Олександр МІХАЛЬЦОВ

(ГО «Громадська агенція молодіжних ініціатив Розділля») у співавторстві з директором НВК "Лідер" п. ЧЕРНЮХ Є.Я. та заступником директора з навчально-виховної роботи ТУЗ О.С. 

Категорія: Цікаві заходи | Переглядів: 227 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Лютий 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728

Годинник

Архів записів

Друзі сайту
  • Сайт МОН України
  • Освітній портал Львівщини
  • Український центр оцінювання якості знань
  • Львівська обласна державна адміністрація
  • Сайт Новороздільської міської ради

  • ...

    Copyright MyCorp © 2019