4 березня 2020 року в Новороздільській ЗОШ І-ІІІст. №2 відбувся семінар-практикум заступників з виховної роботи, педагогів-організаторів та класних керівників на тему «Створення ефективної моделі реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання в закладах загальної середньої освіти».
5 листопада 2019 року в Новороздільській ЗОШ І-ІІІст. №2 відбувся семінар-практикум учителів інформатики ЗЗСО міста Нового Роздолу на тему «STEAM-освіта – інноваційний підхід у вивченні інформатики». Програма роботи семінару була насичена і цікава. Про її зміст учасники могли довідатись з оригінальних буклетів у формі суперкрутих айфонів, де пункти плану були приховані за QR-кодами і для розкодування довелось використати сучасні гаджети.
Методист МК відділу освіти Гаврилюк І.П. у вступному слові говорила про специфіку уроків інформатики, особливості
... Читати далі »
Міський семінар учителів української мови та літаратури і учителів християнської етики
Народе мій, замучений, розбитий,
Мов паралітик той на роздорожжу,
Людським презирством, ніби струпом, вкритий!
Твоїм будущим душу я тривожу…
Іван Франко
16 жовтня 2019 р. на базі Новороздільської ЗШ№3 відбувся бінарний семінар учителів української мови та літератури й учителів християнської етики з теми : « В єдності сила народу, Боже, нам єдність подай».
Програма семінару була дуже насиченою. Спочатку запрошені учасники семінару переглянули відео-презентацію «Іван Франко «Захар Беркут». Образ громадського життя Карпатської Русі в CIIIст.», створену вчителями - словесниками та учнями школи. Свою сценічну майстерність продемонстрували учні школи такі, як : Рудько А
... Читати далі »
16 жовтня 2019року в Новороздільській ЗОШ І-ІІІст. №2 відбувся семінар бібліотекарів ЗЗСО міста Нового Роздолу на тему «Бібліотека як осередок національно-патріотичного виховання молоді». Методист відділу освіти Ю.М.Колюда звернула увагу учасників семінару на важливості роботи шкільних бібліотек, на завданнях, які стоять перед шкільними бібліотекарями при впровадженні реформи НУШ, та проблемах, які ускладнюють роботу шкільних бібліотек.
Галина Зіновіївна Корда, бібліотекарка Новороздільської ЗОШ І-ІІІст. №2, підготувала мультимедійну презентацію про свою роботу.
... Читати далі »
20 вересня 2019р. на базі НВК ім. Володимира Труша відбувся семінар вчителів зарубіжної літератури м. Нового Роздолу з теми «Формування читацької компетенції учнів на уроках зарубіжної літератури». Вчителі обговорили тему читацької діяльності як одного із засобів формування загальнокультурних компетенцій на уроках зарубіжної літератури. Методист ММК Волчанська О.О. відмітила, що учителю літератури, якщо він насправді прагне сформувати належний рівень читацької компетенції своїх учнів, необхідно зуміти навчити дитину глибоко проникати в естетичну сутність художнього твору, розуміти авторський задум, розвивати образне мислення і художнє сприйняття, які, у свою чергу, пробуджують здатність бачити світ духовними очима. Навчання літературі в школі – це постійний творчий пошук нових шляхів формування підростаючої особистості, оскільки розвиток навчальних інтересів учнів визначається не лише змістом навчального матеріалу ,а й способом організації навчальної діяльності. Вч
... Читати далі »
Кожний міський семінар учителів іноземних мов це, насамперед, обмін досвідом та можливість поспілкуватися іноземною мовою на відповідному рівні. 14 березня цього року був проведений ще один такий семінар на базі Новороздільської ЗОШ№2, на якому обговорювалося питання про шляхи мотивації учнів до вивчення іноземних мов. Робота семінару була багатогранною і проходила у різноманітних формах. Після вітального слова представника адміністрації школи, заступника директора з навчально-виховної роботи Попович М.П., методист ММК Жила О.В.,відповідальна за супровід викладання іноземних мов, глибоко розкрила роль та сутність самої мотивації учнів до їх вивчення. На що слід учителі звернути увагу, мотивуючи своїх учнів до роботи на уроці? Відповідь на це запитання кожний учитель зміг одержати, проаналізувавши свою роботу, відповідно до тес
... Читати далі »
‘’Учитель живе до тих пір, поки вчиться….’’( К. Ушинський)
Багаторічна й плідна співпраця поєднує учителів іноземних мов нашого міста з Львівською філією Міжнародного освітньо-методичного центру Dinternal Education, ... Читати далі »
З початку 2018/2019 навчального року по-новому вчаться першокласники в Новій українській школі Новороздільського НВК імені В. Труша.
Наша початкова школа – це школа, у якій приємно навчатися і яка дає учням не тільки знання, як це відбувалося дотепер, а й вміння застосовувати їх у житті, до якої цікаво ходити. Тут прислухаються до їхньої думки, вч
... Читати далі »
Для вчителів іноземних мов нашого міста вже стали традиційними семінари, спільно підготовлені методистом, відповідальною за супровід навчання іноземних мов Жилою О.В. та представниками Британських видавництв. І ось сьомого листопада у приміщенні НВК ім.В.Труша відбувся такий семінар з представниками Oxford University Press. Тема семінару – « Компетентнісний підхід у навчанні іноземних мов у середній школі». У
... Читати далі »
«Музика не має вітчизни, батьківщина її – весь світ» (Ф. Шопен)
Під таким гаслом 12 грудня 2018р. у Новороздільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 відбувся семінар учителів музичного мистецтва, мистецтва та художньої культури з теми «Формування та розвиток в учнів мистецько-творчих компетентностей».Одним з дійових засобів
... Читати далі »