21 березня 2019 року у стінах Новороздільської школи № 3 відбувся семінар для учнів 9 класів щодо протидії торгівлі людьми. Метою даного заходу було розширення уявлень, знань про торгівлю людьми, експлуатацію дитячої праці та поглиблення розуміння причин і наслідків трудової міграції. Семінар проводила координатор програми протидії торгівлі людьми громадської організації Центру «Жіночі перспективи» Олена Кальбус.
Учні ознайомились з поняттям «торгівля людьми», сучасне рабство» та їх основними ознаками. Слухачі обговорювали причини та наслідки трудової міграції для особистості, сім'ї, суспільства в цілому.
Учасники семінару дізналися про різні форми торгівлі людьми, методи та підходи злочинних угруповань, способи вербування, групи ризику та ін. Під час тренінгу його учасники дізналися багато корисної інформації. На завершення заходу учасники отримали листівки «Небезпеку видно не одразу». |