Користувачів: 0

Головна » 2015 » Березень » 1 » Турнір «Дружба» святкує ювілей!
14:36
Турнір «Дружба» святкує ювілей!

05-06 лютого 2015 року в Новороздільській  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбувся 10-тий ювілейний турнір з волейболу «Дружба» серед дівчат. У нашій школі стало доброю традицією проводити різноманітні змагання. Ось і турнір «Дружба» започаткований у 2005 році учителями фізичної культури  Сомиком О.З. і Романом В.Р. став традиційним і проводився уже вдесяте. Участь в турнірі, на жаль, прийняли лише чотири команди, учні загальноосвітніх шкіл міста - №2, №3, №4 та №5. Змагання проходили на високому організаційному рівні. На відкритті турніру учасники виконали гімн України, а директор школи Павлів В.І. привітав команди і побажав  усім учасникам вдалої гри та перемоги.

Два дні між командами точилася вперта  безкомпромісна боротьба, гравці показали високий рівень фізичної  та технічної підготовленості. Змагання проводилися по коловій системі, в результаті гри ЗШ №2 здобула ІІІ місце, господарі турніру ЗШ №3 вибороли  почесне ІІ місце і переможцем  вкотре стала команда СШ №4. Команди призери були нагороджені грамотами, а команда переможець – перехідним кубком.

Сомик Олег З. та Роман Василь Р., учителі фізичної культури ЗШ №3, висловлюють щиру вдячність приватному підприємцеві Андрію Лалаку за надану фінансову допомогу для проведення турніру. Завдяки йому було придбано грамоти та красень кубок.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 186 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0