Користувачів: 0

Головна » 2017 » Травень » 17 » Участь клубу спортивного танцю «Фоловей» із Нового Роздолу в «Uzhgorod Open »
21:31
Участь клубу спортивного танцю «Фоловей» із Нового Роздолу в «Uzhgorod Open »

Цвітіння сакури, різнобарвні сукні наймайстерніших пар світу, блиск софітів… Майже як в Японії почували себе танцюристи на міжнародних змаганнях , що проходили в рамках «Сакура фест» 22-23 квітня в Ужгороді. Традиційні змагання з танцювального спорту - «Uzhgorod Open »  цього року гостинно приймали  суддів і танцювальні пари з 23 країн світу та трьох континентів. Турнір проходив уже  вп'ятнадцяте. Всього більш, ніж 1200 пар виборювали право називатися кращими у своїх вікових категоріях. Цього року вперше взяли  участь і спортсмени клубу спортивного танцю «Фоловей» із Нового Роздолу.

Варто зазначити, що юні новороздільчани (  наймолодшій учасниці Вікторії Зубрицькій всього 5 років!) були вперше на такого рівня змаганнях , відразу  ж із потягу були налаштовані на найкращі результати.  Їм це вдалось. У категорії соло кожна з наших чарівних красунь вибороли призові місця. Маленька Вікторія посіла друге місце в категорії соло до 7 років. А її сестра Анастасія Зубрицька та подружка  Єлизавета Томченко стали переможницями у своїх категоріях.

У парних категоріях ювеналів-2 боротьба йшла за кожен бал, пари йшли пліч – о – пліч з туру в тур. І одній із наших пар таки вдалося дістатись фінальної частини турніру, хоча боротьба розпочиналась ще з 1/8 фіналу. В підсумковому заліку Олександр Томченко та Анастасія Терещак посіли 4 місце. Їхнім  одноклубникам Залуцькому Владиславу та Возній Анастасії , а також Дзяному Давиду та Коваленко Аліні не вистачило декількох балів , щоб дістатись фіналу, і вони посіли відповідно 9 і 10 місце. Але, на відміну від Саші і Насті , вони лише перейшли до цієї вікової  категорії, і попереду в них ще 1,5 року, щоб здобути реванш.

Результат повторили ( 4 місце в загальному заліку) і трішки старші юніори-2 Василина і Віталій Мельники. Тішимось , що пара вже стабільно входить до фіналів різноманітних змагань у різних містах України.

Спробували свої сили  Василишин Назар і Корнієнко Вероніка , які у свої 8 років вирішили поборотись у «серйознішій» категорії майстерності ювеналів-1. Перемігши половину суперників, на жаль, зупинились за крок до ½ фіналу.

Також достойну конкуренцію новороздільчанам склали їхні одноклубники зі Львова, які отримали теж хороші результати, а пара Палига Маркіян – Старицька Марта посіли почесне призове 3 місце у категорії юніори-1.

А ввечері , вже як глядачі  діти й дорослі ( можливо навіть з більшим захопленням) спостерігали за граціозністю, легкістю і майстерністю пар, що входять до топ50 найкращих пар світу. І тепер кожен з них знає, що так танцювати-таки можливо, якщо готуватись наполегливо, щоденно і стабільно.

Другий день перебування в Ужгороді запам’ятався теж змаганнями , але вже жартівливими. Квест , хто швидше знайде маленькі фігурки, що розкидані вздовж річки Уж, змагання на найчарівніше фото біля сакури…. Час пролетів непомітно. Пора повертатись додому… А попереду знову робочі будні в залі, де пари Нового Роздолу готуватимуться до наступних змагань. Адже  вже у червні збираються вперше за всю історію танцювального спорту представити своє місто на Чемпіонаті України, що проходитиме у м. Києві.

Батьки вихованців: Томченко В.О ., Василишин М.О.

Категорія: Конкурси | Переглядів: 125 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0